rodinný dům nebo vila, Ostrava, Václavovice, prodej

Rodinný dům 9+2 s velkou udržovanou zahradou, zastřešenou terasou, balkónem a dvěma garážemi s vjezdem na dálkové ovládání vrat, situován v krásném a klidném prostředí u lesa. Součástí prodeje je i nové vnitřní vybavení, které je z kvalitních nadstandardních materiálů, nábytek na zakázku z rumunského dubu, kuchyně vybaveny veškerými spotřebiči vč. myčky. V podzemním podlaží je umístěna letní kuchyň, kulečníková místnost, sprchový kout, 3 technické místnosti a uhelna s kotelnou. Přízemí domu obsahuje vstupní halu, kuchyň, jídelnu s výstupem na terasu, 4 pokoje, koupelnu s rohovou masážní vanou a WC. Vstup do 2. NP je po dubovém schodišti, ve kterém se nachází vstupní hala s východem na balkón, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, jídelna, koupelna s rohovou vanou a perličkovou lázní, 2 pokoje a obývací pokoj s barem v kombinaci mramoru a pískovce. Podkroví tvoří obývací pokoj a ložnice pro hosty. Vytápění ústřední plynová v kombinaci s tuhými palivy, veřejný vodovod, domovní odpad sveden do tří komorového septiku, EL 220/380 V, m2 v zámkové dlažbě. Na zahradě byl v r. 2006 zkolaudován altán (zast. plocha 123 m2) pro 40 osob s krbem, vestavěným barem s výčepním a chladícím zařízením na pivo, kuchyňkou, WC a hosp. část pro zahradní techniku příp. auto. Dům o zastavěné ploše 231 m2; byl zkolaudován v roce 1995 na pozemku o celkové výměře 2311 m2.

Nemovitost je možno využít také jako kancelářské prostory v přízemí, v patře pak k bydlení. Sklepní prostory je možno následně využít jako skladovací prostory a archiv firmy. Altán pro 40 osob je možné využít na promo akce.

Situováno v krásném a klidném prostředí s vynikající dopravní dostupnosti MHD do Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku. Autem do centra Ostravy cca 15 min., Havířova cca 7 min., Frýdku -Místku cca 12 min.

Další upřesňující informace k nemovitosti:

Sklep, půdní prostor, plovoucí podlahy, nábytek – nový, myčka na nádobí, masážní van, kuchyňská linka, krb, dřevěné podlahy, dřevěné obklady, dvojgaráž, dlažba, vodovodní přípojka, septik, plynová přípojka, 380V, 220V.

Prohlídky, po předchozí dohodě, kdykoliv.

Energetický štítek PENB vlastník zpracovává, nyní uvádíme “G”.

Makléř doporučuje.

Cena: 15 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Ostrava, Václavovice, prodej

Příchozí vyhledávací fráze:

Duben 14th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.