rodinný dům nebo vila, Nový Jičín, Pustějov, prodej

Předmětem prodeje je nadstandardní rodinný dům v obci Pustějov ve vzdálenosti 25 km od Ostravy, po dálnici 15 min. jízdy od centra Ostravy. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím, se sedlovou střechou, krytou terasou, krytým bazénem, venkovním posezením s krbem, garáží s dílnou a velkou upravenou zahradou se dvěma studnami a příjezdovou cestou ze zámkové dlažby, v krásném prostředí s výhledem na nezastavěnou okolní krajinu.
V roce 2007 byl dům kolaudován, ještě jej nikdo neobýval, je naprosto nový, postavený za použití moderních konstrukčních prvků a s vkusným interiérem, dřevěnými stropními trámy( žádná náhražka), keramickými obklady a schody z přírodního kamene.
Dům tvoří přízemí: kuchyň v masivu s rohovou linkou s vestavěnými spotřebiči (trouba, myčka, lednice), koupelna s rohovou vanou, WC a obývací pokoj s krbovými kamny, vestavěnými do kamene – indický pískovec, dále je zde technická místnost s bojlerem na plyn, vstup, schodiště do 2. n.p. a vstup na krytou terasu 4,5 x 2,5 m s masívním zahradním stolováním.
patro: 2 samostatné pokoje, z toho jeden s kuchyňským koutem, koupelna, WC. Jsou zde nataženy všechny sítě, a tak lze dům využívat i jako dvougenerační. Dále je zde půdní prostor pro možnosti dalších uložení věcí.
Vedle domu stojí krytý bazén s dvoumetrovou hloubkou a rozměrech 4,7 x 2,8 m, samostatně stojí garáž s dílnou, u vstupu do zahrady je velká dřevěná voliéra, u domu je posezení s ohništěm a grilem a zvoničkou, dům hlídá bílý ovčák s vlastním dvoupodlažním příbytkem.
Dům má napojení na vodovodní řád, kanalizaci, plyn, el. energii. Topení je kombinované plynové i topení pevnými palivy (krbová kamna), s vyhřívanými podlahami v kuchyni a koupelně. Půdorys obou pater je přiložen v obrazové části, technickou zprávu je možno si vyžádat k zaslání e-mailem.
Velkou výhodou RD je jeho lokalita mimo centrum obce, nedaleko od Ostravy, a přece v přírodě. Kousek od domu (3 min. chůze) se staví víceúčelová sportovní hala, dokončena bude příští rok.
Zastavěná plocha rodinného domu: 137 m2, užitná plocha: 228 m2, pozemek: 2113 m2
Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti hypotékou, jejího případného pojištění, popř. další informace z oblasti optimalizace a zhodnocení financí.

Cena: 4 220 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Nový Jičín, Pustějov, prodej

Říjen 13th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.