rodinný dům nebo vila, Nový Jičín, Albrechtičky, prodej

K prodeji rodinný dům v klidné části obce Albrechtičky. Jedná se o samostatně stojící nemovitost, která ve dvou etapách prošla kompletní rekonstrukcí.
V období 2006-12 byly provedeny následující úpravy a rekonstrukce :
Kompletní oddrenážování domu, nová elektroinstalace, rozvody vody v plastu, topení v mědi včetně nových topných těles ( v kuchyni, obývacím pokoji a koupelně navíc podlahové vytápění!), odpady, nové vnitřní omítky, zateplení domu, plastová okna, podlahy (plovoucí, dlažby), dveře, schodiště do 2.NP, střecha s krytinou KM beta a zateplením, okapový systém Ranilla.
V kuchyni instalována moderní atypická kuchyňská linka (prodej vč.veškerých vestavných spotřebičů, myčka, varná deska, granitový dřez, digestoř, multifunkční mikrovlnka, horkovzdušná trouba s grilem, americká lednice 220l). Koupelna je prostorná s rohovou vanou a sprchovým koutem, vše dokončeno v r. 2012.

Dům je dispozičně prakticky řešený. 1.NP – prostorné zádveří, kuchyň propojena s obývacím pokojem se vstupem na terasu, ložnice, dětský pokoj, koupelna, WC zvlášť, technická místnost.
2.NP – příprava pro vestavbu – možno využít k dvougeneračnímu bydlení, případně pro jiné účely. Je zde příprava pro topení, natažené odpady, sádrokartonové stropy, na podlahách osb desky. Tento prostor má výměru 120 m2.

Vytápění domu zajištěno plynovým kotlem, alternativně je možno vytápění na tuhá paliva.

Příjezd po obecní komunikaci, v obci je základní občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, lékaři, prodejna Jednoty, hřiště, pošta, poblíž minigolf, rybníky a cyklostezky. Výborná je i dostupnost do okolních měst vzhledem k blízkosti dálnice D1.

Cena: 2 900 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Nový Jičín, Albrechtičky, prodej

Listopad 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.