Rodinný dům 5kk 149 m 2 Svinaře

Cena: 12 500 000 Kč, Dovolujeme si vám nabídnout rodinný dům 149 m 2 , o dispozici 5+KK, který se nachází v obci Svinaře, v krásné krajině, v blízkosti Brdských lesů a hradu Karlštejn. Ve Svinařích je školka, obchod, pošta, restaurace a nový sportovní klub. V nedalekých Řevnicích je veškerá občanská vybavenost, včetně školy, a velice známého Lesního divadla. V Praze jste autem za 25 min, autobusová stanice PID je 250m od domu. Předmětem prodeje je polovina dvojdomu, kdy každá polovina má 149 m 2 a vlastní garáží a pozemkem o velikosti 485 m 2 .
Dům je řešen komfortně a velkoryse za použití moderních technologií, které zároveň šetří náklady na provoz domu. V ceně domu je tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním, rekuperace vzduchu v celém domě a kvalitními okny s trojsklem, díky tomu je dům v energetické třídě B, velmi úsporná. V každém domě je příprava pro instalaci fotovoltaických panelů, díky kterým se měsíční náklady sníží na minimum. Instalaci fotovoltaických panelů pro Vás rádi zařídíme a pomůžeme i se zajištěním dotace na pořízení této technologie.
Z inženýrských sítí je připojen obecní vodovod, kanalizace a elektřina.
Každý dům má svoji garáž, kde můžete parkovat automobil nebo uskladnit kola, zahradní nábytek apod. V přízemí za vstupem do domu je chodba, z které se dostanete i do garáže, dále je zde WC a technická místnost, z chodby vejdete do velkorysého obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňský kout, o velikosti 40 m 2 . Z obývacího pokoje a kuchyně se dvěma velikými posuvnými portály dostanete na terasu se zahradou. Prostorná zahrada je připravena pro umístění bazénu, který Vám rádi nabídneme jako jeden z mnoha možných doplňků.
V 1.patře domu je větší ložnice o rozměru 19 m 2 , a další 3 pokoje 15,12 a 11 m 2 . Současně jsou v patře dvě koupelny včetně WC, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem.
V každém domě je příprava na předokenní žaluzie. Cena za dům zahrnuje interiérové dveře, zařizovací předměty koupelen, dlažby, obklady a podlahy všech místností dle standardů konkrétněji popsaných na webu projektu Domy Svinaře. Každý dům je vybaven retenční nádrží pro sběr dešťové vody, kterou lze použít pro zálivku zahrady.
Domy budou dokončeny k nastěhování na konci léta 2023 a to vč. uličního zděného plotu, zpevněných ploch před domem, terasou, oplocením celého pozemku a základní úpravou zahrady.
Nabízíme Vám velmi zajímavé financování na váš nový dům u několika bank a to včetně pojištění a dalšího příslušenství.
Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
POZOR NYNÍ ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA FINANCOVÁNÍ JEŠTĚ za 5,7%. VOLEJTE !!!!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům 5kk 149 m 2 Svinaře

Červenec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.