Rodinný dům, 1541 m2, Praha-východ – Bašť

Cena: 22 000 000 Kč, Exkluzivně vám nabízíme luxusní rodinný dům, 5+kk, 320 m2 podlahové plochy, na krásném pozemku a krásným výhledem na okolí o výměře 1541 m2. V přízemí domu se nachází krásný prostorný a slunný obývací pokoj spojený s jídelnou a krásnou kuchyní. Z obývacího pokoje je vchod na terasy, kde se v létě odehrává venkovní a společenský život. Též se odehrává u bazénu a na dětském hřišti. Dále v přízemí se ještě nachází předsíň s prostornou šatnou, koupelna a WC zvlášť. U domu je garáž pro 1 auto.
V 1. patře se nacházejí 4 prostorné pokoje, které jsou klimatizované, mají buď vestavěnou prostornou skříň a nebo šatnu. Dále velká prostorná koupelna se sprchovým koutem a velkou vanou, též je tam WC a bidet. Druhá koupelna je u ložnice se sprchovým koutem a s WC.V prostorné hale je ještě společná šatna.
Dále v okrasné zahradě se nachází zahradní domek, kde je odkládací prostor a vše potřebné k bazénu. Dopravní dostupnost do Prahy je velice dobrá. Též občanská vybavenost. Hypotéku zařídíme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům, 1541 m2, Praha-východ – Bašť

Březen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.