Rajhrad, chata 1+1, velká zahrada 943 m2, kůlna, studna

Cena: 1 500 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi chatu 1+1 s evidenčním číslem, k níž náleží velká zahrada o celkové rozloze 943 m2 v žádané lokalitě obce Rajhrad. Chata prošla rekonstrukcí střechy. Na zahradě se..
Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi chatu 1+1 s evidenčním číslem, k níž náleží velká zahrada o celkové rozloze 943 m2 v žádané lokalitě obce Rajhrad. Chata prošla rekonstrukcí střechy. Na zahradě se nachází kůlna, v níž je zavedená voda ze studny, která se nachází přímo za chatou. V chatě i kůlně je zavedená elektřina, ohřev vody zajišťuje bojler, vytápění je momentálně řešeno přímotopy. Zahrada je velmi vhodná k pěstování zeleniny a ovoce a nachází se na ní ovocné stromy. Zahrada je provizorně oplocena nařezanými stromky které skvěle zapadají do okolí.
Město Rajhrad leží v těsné blízkosti města Brna – cesta autem trvá přibližně 15min. Díky své strategické poloze nabízí obrovské množství vyžití – dobrodružné výlety po okolí, blízká NS Rajhradsko, každoroční hodová zábava, známý Benediktinský klášter, mnoho restaurací, cyklostezek atp.
Osobní prohlídka více napoví, zda je tato chata přesně to, co hledáte.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rajhrad, chata 1+1, velká zahrada 943 m2, kůlna, studna

Prosinec 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.