Pronájem rodinného domu 87 m² Brno

Cena: 25 000 Kč, Pronájem zařízeného domu 3+1, 87m² s velkou zahradou v Brně. Dům se nachází na ulici Kamenná.
Po vstupu do domu jsou po pravé straně samostatné vstupy na toaletu a do koupelny (7,5m²). V koupelně je vana, umyvadlo, okno. Je zde plynový kotel Baxi (teplo). Rovně vstoupíme do obývacího pokoje (26m²) s okny do předzahrádky (SV). Vpravo je menší pokoj (15m², SV).
Z předsíně vlevo vstoupíme do kuchyně (12,5m²), která je zařízena KL s plynovým sporákem, lednicí a dalším vybavením.
Z kuchyně vedou dveře do třetí samostatné místnosti (17m²).
Podlahy jsou v místnostech původní (dřevěné parkety podélné). V kuchyni, v koupelně, toaletě a v předsíni jsou na zemi kachličky.
Okna jsou původní, dřevěná kastlová.
Před vstupem do domu je dlážděná plocha (cca.60m²), kde je možné v letních měsících příjemně trávit čas (odpočívat, grilovat ..),
Ve zděných přístavcích před vchodem do domu je možno využívat dílnu (2x), špajzku a sklep.
Další částí pozemku je rozsáhlá, kaskádovitá zahrada (639m²). Jsou zde vzrostlé a produktivní stromy (meruňky, jabloně, višně, hrušky a pod.)
Dům se nachází na výhodném místě, odkud je blízko do lesa i do města. Dům je bezprostředně napojen na cyklostezku směr Riviéra anebo opačnám směrem na jih (Olympie, Rebešovice atd.).
V okolí najdeme kompletní občanskou vybavenost, v blízkosti jsou také MŠ, ZŠ, SŠ i VŠ a nemocnice (Nemocnice Milosrdných bratří, Fakultní nemocnice u Sv. Anny).
Garáž je za příplatek a není v nabídce (2.500,-Kč/měs.)
Dům je k dispozici od 1.6. 2024
Pro další informace a prohlídku nemovitosti volejte makléře. Ev. číslo: 647223.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 87 m² Brno

Květen 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.