Pronájem podkrovních kanceláří 117 m2, Slezská Ostrava, ul. Chittussiho

Cena: 24 000 Kč, Pokud hledáte moderní ale hlavně reprezentativní prostory pro Vaše podnikání. Chcete klid, ale zároveň být nedaleko centra Ostravy? V tom případě se přijďte podívat na prostory, které vám nabízíme na Slezské Ostravě na ulici Chittussiho. Jedná se o prostory nacházející se v podkroví velmi moderní vily po kompletní rekonstrukci z roku 2018. K dipozici vám je 117 m2 vzdušného prostoru s krbem, vlastní koupelnou se sprchou, kuchyňský kout a balkon. Prostory je možno přepažit. Objekt se nachází v dobré lokalitě vedle zdravotního střediska Modrý pavilon s dobrou dopravní dostupností jak Mhd., tak automobilem. Pokud máte velkou firmu a 117 m2 by pro vaše potřeby bylo málo je zde možnost pronájmu dalších podlaží: Přízemí s rozlohou 99.2 m2. za cenu 19 000,- Kč, 1.Np. o rozloze 114 m2. za cenu 23 000,- Kč., 2. Np. s rozlohou 126,5 m2. za cenu 22 000,- Kč. Při rekonstrukci byly využity moderní a luxusní materiály, dům je prošpikován moderními technologiemi a proto může bez ostychu tvořit pomyslnou třešničku na dortu identity Vaší společnosti.
Před domem je dostatek parkovacích míst, což je přínosem jak pro Vás a vaše zaměstnance, tak hlavně pro Vaše klienty, kteří nemusí dlouho hledat volné parkování. Pro bližší informace k této nevšední nemovitosti mě neváhejte kontaktovat. Těší se na Vás Martin Knaga, Průvodce realitním světem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem podkrovních kanceláří 117 m2, Slezská Ostrava, ul. Chittussiho

Příchozí vyhledávací fráze:

Prosinec 7th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.