Pronájem obchodního prostoru 231 m2, Dobronín

Cena: 35 000 Kč, Mám pro Vás mimořádnou příležitost pronájmu k podnikatelským záměrům v Dobroníně nedaleko nádraží. Stanice byla vybudována jakožto součást Rakouské severozápadní dráhy spojující Vídeň a Berlín, autorem univerzální podoby stanic pro celou dráhu byl architekt Carl Schlimp. A hned vedle této stanice v ulici Nad Valchou najdete tento objekt.

Nádražní budova byla velmi zdařile zrekonstruována. Majitelé plánovali využívat prostory jako školící středisko s možností praktické výuky. Druhá možnost byla objekt využít jako e-shop s rampou pro nákladní vozidla, možností vykládky železničních vagónů u rampy.

Celý objekt má cca 230 m2 a je rozdělen na dvě hlavní části. První část má 160 m2, kde je položena dlažba a doplňuje ji krb, který je primárním zdrojem etážového vytápění. Dále v případě, že není v objektu realizováno vytápění v krbu, tak topíme pomocí elektrického kotle.
Druhá místnost má kolem 70 m2. Je zde litá podlaha a obnažený krov, který dodává místnosti velice originální nádech.

Pokud chcete rozvíjet své podnikatelské touhy a nemáte ještě ten správný prostor, tak Vás zvu na prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 231 m2, Dobronín

Duben 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.