Pronájem novostavby bytu 2,5+kk s velkým balkónem, 109 m2, příz./ 4 p. zděného domu, ul. Sadová, Moravská Ostrava.

Nabízíme k pronájmu novostavbu prostorného bytu 2,5+kk s balkónem o velikosti 109 m2, v osobním vlastnictví, v přízemí/ 4 patrového zděného domu s výtahem, na ulici Sadová v centru Ostravy. Jedná se o byt v rezidenci Améba vedle Ostravské radnice. Byt se skládá z pokojů více… nadstandardní velikosti, součástí je šatna, prostorná koupelna a WC. Na podlahách položena plovoucí podlaha a dlažba. Rezidence je umístěna ve vlastní oplocené okrasné zahradě se vzrostlými skupinami stromů a zelení. Zahrada a navazující park s řekou vytvářejí jedinečné zázemí pro odpočinek, relaxaci, ale i sportovní vyžití. Naopak přilehlé městské centrum poskytuje veškerý komfort služeb a zázemí pro práci i zábavu. Volný dohodě. Cena je uvedena bez služeb a 2 měsíční vratné kauce.
Cena: 12 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem novostavby bytu 2,5+kk s velkým balkónem, 109 m2, příz./ 4 p. zděného domu, ul. Sadová, Moravská Ostrava.

Leden 11th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.