Pronájem kancelářských prostor 253 m2, OV, 6. NP a 7. NP / 7. NP, ul. Janáčkovo nábřeží, Praha 5 – S

Cena: 59 000 Kč, Nabízíme k pronájmu prostorný kancelářský prostor o rozloze 253 m2+27 m2 terasa a balkony, Janáčkovo nábřeží, Praha – Smíchov. Prostor, členěný na 6 kanceláří a kuchyň s halou a schodištěm, je umístěn v 6. a 7. NP domu s výtahem na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Mezonet je nově vystavěný, všechny podlahy jsou dřevěné, v kancelářích jsou položeny koberce. Ve spodním patře jsou francouzská okna, vedoucí na balkon do klidného vnitrobloku. Možnost rozdělení sociálního zařízení. V horním patře jsou další dvě kanceláře orientované do vnitrobloku. V posledním, nejvyšším patře, se ocitnete v prostorném společném prostoru s kuchyňským a jídelním koutem. Luxusní kuchyň s mramorovou deskou je plně vybavena. Součástí kanceláří je komora pro technické zázemí – plynový kotel, pračku, sušičku. Prostor je dále vybaven automatickým otevíráním střešních oken. Umístění s výhledy na Pražský hrad a Vltavu a při tom v okolí s veškerou občanskou vybaveností metropole nabízí inspirativní pracovní prostředí a možnost prezentace firmy. Nemovitost bude volná od 1. června 2021.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kancelářských prostor 253 m2, OV, 6. NP a 7. NP / 7. NP, ul. Janáčkovo nábřeží, Praha 5 – S

Březen 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.