Pronájem kanceláře 977 m² Praha 4, Nusle

Cena: 260 859 Kč, Nabízíme k pronájmu krásné moderní kancelářské prostory o celkově výměře 977 m2 v ikonické kancelářské budově na Praze 4 Pankrác. Prostory se nacházejí na 6. NP, odkud si můžete každý den užívat neskutečné výhledy na Prahu.

Celková plocha: 977 m2
Podlaží: 6
Výtah: ano, více
Recepce: ano
Parkování: ano i pro klienty
Stav budovy: po rekonstrukci

Moderní budova leží nedaleko stanice Metra linky C – Pankrác a sousedí s obchodním centrem ARKÁDY Pankrác, kde naleznete vše, co potřebujete.
Budova nabízí rozsáhlou přízemní recepci a bezproblémové parkování i pro hosty, či nájemníky kancelářských prostor v suterénu domu.

* Bezkonkurenční výhled – z vlastních kanceláří uvidíte z nadhledu jeden z nejkrásnějších pohledů na panorama celého centra Prahy.
* Perfektní dopravní dostupnost – budova se nachází v jedné z nejvýznamnějších obchodních a finančních oblastí Prahy s dobrou dopravní dostupností u stanice Metra C Pankrác.
* Kanceláře lze upravit téměř bez omezení – využijte jedinečných možností úprav kanceláří, jako je rozdělení prostor příčkami či sklem, možností jsou i open-space prostory, které podpoří firemní kreativitu.
* Poloha zaručuje rychlé dopravní spojení na hlavní komunikace a dálnice ve všech směrech, např. Pražský a Městský okruh, dálnice D1, D5 a D8.

V budově nabízí kanceláře různých velikostí, podrobnosti rádi zašleme.
Provizi neplatíte.

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 737851059, 702072257, 608135458
Email: archa-life@seznam.cz
www.facebook.com/nemovitosti.archa
www.twitter.com/archa_life
www.instagram.com/nemovitosti_archa
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 977 m² Praha 4, Nusle

Květen 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.