Pronájem kanceláře 92 m2 Křenová, Brno

Cena: 19 130 Kč, V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komfortní 92 m2 kancelářský prostor v novém moderním administrativním centru polyfunkčního objektu Zderad ve středu Brna. Budova z roku 2008 je zajímavě situovaná v historické části města na ulici Křenová a svým netradičním architektonickým řešením jemně dotváří industriální charakter této městské části.
Administrativní centrum má pět pater s centrálním schodištěm a výtahem. Veškeré prostory jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny telekomunikačními i datovými službami. V objektu je zajištěn chod recepce, údržba, úklid a další dle požadavku klienta.
Kancelář víceúčelového charakteru o rozměrech 12,6m x 7,3m se nachází v prvním patře a je vybavena kuchyňkou. Výhodou je možnost místnost rozdělit na dvě části se samostatnými vstupy. Na přání klienta je možné místnost kompletně vybavit kancelářským nábytkem podle zadání.
Prostor plně doporučujeme nejen pro jeho výbornou polohu přímo v centru města, ale i pro rychlé spojení prostřednictvím několika linek MHD. Dalším plusem je možnost pronájmu parkování v podzemních garážích nebo využití bezplatného parkoviště za budovou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 92 m2 Křenová, Brno

Březen 17th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.