Pronájem kanceláře 75 m² Hodonín

Cena: 12 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor o celkové ploše 75 m² v 1. patře cihlového komerčního objektu v těsné blízkosti vlakového nádraží ve městě Hodonín.

Prostor je rozdělen na dvě kanceláře, podrobnější znázornění naleznete v přiloženém půdoryse ve fotogalerii. Kancelář má vlastní podružné měření elektřiny a do kanceláře je přivedena také voda.

Na stejném patře, kde se kanceláře nachází je také možnost využití kuchyňky a sociálního zázemí. Budova je zajištěna bezpečnostní agenturou pod nonstop dozorem.

Přístup do budovy je z pěší zóny Bažantnice, či od vlakového nádraží. Parkoviště pro 18 aut u budovy. Velmi reprezentativní prostory, vhodné pro administrativní činnost. K pronájmu od 1.6. 2024.

U podpisu nájemní smlouvy je požadováná úhrada vratné kauce ve výši dvou nájmů. K ceně nájemného budou připočetny také zálohy na energie ve výši 4 600,- Kč. V případě zájmu o více informací kontaktujte přímo realitního makléře, provize realitní kanceláře je hrazena ve výši 12 000,- Kč + DPH. Ev. číslo: 606314.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 75 m² Hodonín

Květen 31st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.