Pronájem kanceláře 153 m² Hodonín

Cena: 15 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor v Hodoníně, ul. Na Výhoně. Prostory se nachází v okrajové části města s dobrou dostupností a možností parkovacích míst přímo v areálu u budovy.

Nabízený prostor je vhodný, jak ke kancelářské tak také obchodní činnosti, případně poskytování služeb. Jedná se o pronájem celého patra, které se nachází v 1.NP budovy. K dispozici je plocha o celkové výměře cca 153m² a skládá se z – kanceláře s vlastní kuchyňkou, dalších 4 samostatných kanceláří a sociálního zázemí. Dispozice je blíže znázorněna v přiloženém půdoryse. Celá budova je zabezpečena alarmem. Prostory jsou volné dle domluvy.

Uvedená cena je bez energií. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky, kontaktujte přímo realitní kancelář. Provize RK je ve výši jednoho nájemného, k částce za provizi bude připočteno také DPH. Ev. číslo: 640336.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 153 m² Hodonín

Květen 16th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.