Pronájem kanceláře 1470 m2 Vyskočilova, Praha Michle

Cena: 0 Kč, Podívejte se na jedinečné kanceláře v nejžádanější komerční oblasti v Praze. Budova South Point vyniká svou jedinečnou pozicí – nachází přímo u ulice 5. května, která propojuje centrum Prahy s dálnicí D1 do Brna. Její dominantní poloha a originální design vedle soukromí také zaručují jedinečné a reprezentativní zázemí, které Vaší společnost odliší od konkurence a upoutá pozornost veřejnosti. Otevíratelná okna, které poskytují nádherný výhled na Prahu, ještě umocňují speciální atmosféru budovy.

Na fotografiích vidíte volný prostor o ploše 490 m2. Můžeme zajistit zařízení prostoru dle Vašich požadavků. Vaše kanceláře je možné připravit k nastěhování do tří měsíců od podpisu nájemní smlouvy. V kombinaci s dalšími volnými patry vzniká prostor 1470 m2.

5 minut chůze od budovy je obchodní centrum a stanice metra Budějovická. Asi deset minut chůze je vzdáleno komerční centrum Pankrác.

Celková pronajímatelná plocha budovy je 7510 m2. V budově je 131 parkovacích stání.

Budu se těšit na prohlídku. Váš makléř Lukáš Adam

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 1470 m2 Vyskočilova, Praha Michle

Listopad 6th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.