Pronájem designového bytu 3+1 s balkonem a jedinečným výhledem na Pražský hrad

Cena: 25 000 Kč, Nadčasový, moderní, designový, atypický, praktický, tichý – všechny tyto přívlastky trefně popisují vlastnosti bytu, který se nachází ve 3. patře klasického cihlového domu po citlivé a vkusné rekonstrukci. Po vstupu do bytu zajištěném bezpečnostními dveřmi vás přivítá vzdušná vstupní hala s velkou komorou a vstupem do všech dalších částí bytu. Velmi prostorný obývací pokoj je kompletně zařízen sedacím nábytkem, TV, stojací lampou, konferenčním a televizním stolkem. Vypít si kávu nebo čaj doporučuji na balkoně, který vám nabídne jedinečný výhled na Pražský hrad a malostranské střechy. Typické pro celý tento byt jsou stylové dvoukřídlé dveře. Moderní kuchyně s velkoryse pojatou kuchyňskou linkou je pravým místem pro společné stolování. Spotřebiče všeho druhu (digestoř, indukční deska, trouba, lednice, vinotéka, mikrovlnná trouba, myčka) spolehlivě zajišťují komfort uživatele.
Co vás naprosto dostane do kolen je atypické zázemí klidové zóny bytu. Luxusní koupelna s dvěma umyvadly a sprchovým koutem a samostatným wc je vstupem do relaxační místnosti, které vévodí samostatně stojící vířivá vana. Po odpočinku se plynule odeberete do ložnice s velkým dvojlůžkem, nočními stolek a komodou. Kruh se uzavírá velkou šatnou, kde páni i dámy najdou dostatek prostoru každý ve své opravdu velké vestavěné skříni s zrcadly. Obklady kamenem, parkety, designové prvky jsou jen dalším dílkem do celkové pozitivní atmosféry tohoto fascinujícího bytu.
Byt má velmi nízké provozní náklady. Jeho lokace přímo na metru v části Prahy se silnou občanskou vybaveností je dalším bonusem nabídky. Nájemní smlouva je požadována minimálně na rok. Doporučuji osobní prohlídku.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N86881.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem designového bytu 3+1 s balkonem a jedinečným výhledem na Pražský hrad

Září 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.