Pronájem bytu 4+kk Naardenská, Praha 6 – Liboc

Cena: 38 000 Kč,
Pronájem slunného bytu 4+1 (138 m 2 ) se dvěma terasami, garážovým stáním, výtahem, ostrahou a krásným výhledem na letohrádek Hvězda v areálu Nová Liboc k dlouhodobému pronájmu. Byt je kompletně zařízen a vybavem veškerými spotřebiči.
Dispozici bytu tvoří velkorysý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice, užitná komora s policemi, 2 koupelny, samostatná toaleta a 2 terasy přístupné z obývacího pokoje a z jedné z ložnic. Okna, dveře a podlahy jsou dřevěné, v koupelnách jsou keramické obklady.
Vybavení bytu zahrnuje plně vybavenou kuchyň vestavnými spotřebiči SIEMENS – myčka, sporák se sklokeramickou deskou, lednice, mrazák, digestoří.
První koupelna má vanu, dvě umyvadla, toaletu a bidet a automatickou pračku BOSCH Biosensonic.
Druhá koupelna má sprchovací kout a umyvadlo.
Dále je přístupný rozvod TV signálu a telefonu do všech pokojů.
Topení je zajištěno rozvodem z plynového zdroje v suterénu.
Obytný dům Nová Liboc v Naardenské ul. se nachází v klidné zóně v přímém sousedství Litovického rybníku. V blízkém okolí domu najdete dětská hřiště, přičemž v blízkosti přístupné po pěší zóně je velké koupaliště v Šáreckém údolí.
Lokální obchody, restaurace, kavárny a služby lze nalézt v blízkém okolí domu a další na Evropské ulici. Nejbližším velkým nákupním centrem je Shopping Park Zličín a Obchodní centrum Šestka. Velice blízko se nachází například anglická a japonská škola pro děti, ale i školky či gymnázia.
Hlavní dopravní tepna, Evropská ulice, je vzdálena cca 5 min. pěší chůze, stejně tak zastávka tramvaje Metro A stanice Nádraží Veleslavín. Autobusové linky dále míří na stanice metra B. Doprava autem: cca 4 min. na Vítězného nám., tramvaji či autobusem 10 min. včetně nočních spojů. – v nájemném je obsaženo: kryté vytápěné garážové stání v suterénu domu, a bezpečnostní služba. Na přání je možno se pokusit zařídit i druhé vytápěné garážové stání.Služby k bytu: dodávka tepla a teplé vody – vytápění plynové ze suterénu a TUV, vodné i stočné, osvětlení a úklid spol. prostor, odvoz domovního odpadu, údržba výtahu atd. ZDARMA poskytujeme satelitní příjem / možný je i příjem Japonské JSTV.
Úhrada je měsíční (Samostatně bude přeúčtována měsíční spotřeba el. energie podle Vaší spotřeby). Nájemné činí: 40 000 Kč, služby 9960 Kč + přepis el. energie

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 4+kk Naardenská, Praha 6 – Liboc

Březen 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.