Pronájem bytu 3+kk 85 m² Kosmonosy

Cena: 23 000 Kč, Výjimečný byt s parkovacím stáním, jen 1,2 km od Mladé Boleslavi.

Toužíte po atypickém a mimořádně kvalitním bydlení s jedinečnou atmosférou? Chcete mít vždy jisté parkovací místo přímo u domu? Je pro Vás důležitá kombinace bezpečného domova s výbornou dostupností města? Potom je tato nabídka splněním Vašeho snu.

Nadstandardní byt se nachází v srdci příjemného, poklidného a historicky bohatého města Kosmonosy, v těsném sousedství pulsující Mladé Boleslavi a nedaleko Českého ráje, Máchova kraje i Jizerských hor.

Celý dům prošel nedávnou mimořádně zdařilou, kompletní a detailní rekonstrukcí. Samotný byt je řešen atypicky ve dvou podlahových úrovních jako 3+kk (59m2) + 26m2 hambálek (k využívání upravená prostorná půdní část s prkennou podlahou a skleněnými pásy s prosvícením).

Unikátní, vzdušný a světlý interiér je perfektně odhlučněn a díky rekuperaci trvale zásobován čistým vzduchem (předehřátým odváděným vzduchem). Komfort podtrhuje instalovaná infrastruktura zahrnující SAT, TV, el.vrátného, alarm, internet, centrální vysavač a venkovní kamerový systém.

Prostředí dotváří originální vnitřní uspořádání s autorskými designovými prvky (např. částečně přiznanou dřevěnou vazbou a dřevěným stropem, světlíkovými okny a mezisvětlíky mezi všemi okny), citlivě spojující historický ráz budovy s moderním stylem současného života.

Parkování je zajištěno v rámci nájmu u domu, v ceně je také zahrnut odvoz odpadu. K dispozici je i sklepní kóje. Oceňovaným bonusem je bezesporu také příznivá režie díky energetické třídě B (Velmi úsporná).

Atraktivní lokalita zaručuje výbornou dostupnost veškerých služeb a vybavenosti, přírody, sportovišť, kultury a mnoho dalšího. Skvělá dopravní obslužnost do Mladé Boleslavi, díky dálnici D10 i do Prahy a Liberce, činí z Kosmonos vyhledávané místo pro spokojený život.

Cena: měsíční nájemné 23.000,-Kč plus poplatky/energie, jistota a provize RK. Pronajímatel si vyhrazuje právi vybrat nájemce dle vlastních kritérií. K nastěhování dle dohody (po 1.4.).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 85 m² Kosmonosy

Březen 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.