Pronájem bytu 3+1 64 m2 Rolnická, Brno

Cena: 20 000 Kč, Nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně vybavený byt o dispozici 3+1 se zaskleným balkonem na ulici Rolnická v Bohunicích. Byt je umístěný v sedmém patře zatepleného panelového domu, obývací pokoj, jedna z ložnic a kuchyně jsou orientované na východ, jeden pokoj na sever. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu.

Byt je nabízen do podnájmu a není způsobilý pro čerpání příspěvku na bydlení. Je vhodný pro osoby se zajištěným pravidelným příjmem ze zaměstnání nebo podnikání, které mají zájem o víceletý kontrakt. Uvedené nájemné je včetně nákladů na energie a služby (elektřina, plyn, voda, topení, správa, společné prostory). V případě, že byt budou obývat více než tři osoby, celková výše nájemného včetně energií a služeb bude navýšena.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu, jeden měsíční nájem předem a provize RK je také ve výši 23.000 Kč. vč. DPH. Před uzavřením smlouvy je tedy potřebná finanční rezerva ve výši 3x nájemného + provize RK.

Pokud vám uvedené podmínky vyhovují, věřím, že s bydlením v tomto domě a lokalitě budete spokojení. Místo je dobře občansky vybaveno a okolí domu působí vzdušným a přívětivým dojmem. V případě zájmu o více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 64 m2 Rolnická, Brno

Duben 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.