Pronájem bytu 2+kk 46 m 2 v Pardubicích, byt 2+kk 46 m 2 Pardubice

Cena: 13 000 Kč, Pronájem krásného zrekonstruovaného vybaveného bytu se zahradou – Pardubice. Dobrý den, nabízím k pronájmu krásný byt 2+kk o celkové ploše 46 m 2 se zahradou.
Byt se nachází v cihlovém domě na ulici Železničního pluku 1633, Pardubice. Byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží zatepleného bytového domu. V domě není výtah.
Byt je slunný s okny orientovanými na západní stranu. Byt je kompletně zrekonstruovaný. Ze stávajícího vybavení si majitel vezme: sedací soupravu, TV a matrace z postele. Ostatní zůstává v bytě.
K bytu náleží sklep a zahrada s venkovním posezením v zadní části zahrady.
K nájmu bude nájemník hradit zálohy ve výši 1000 Kč/měsíc za vodu/spol.elektro…. Elektřinu a plyn si nájemník převádí na sebe. Stávající náklady při obsazení bytu 2 osob je 600Kč elektro a 850 plyn.
V bytě je nový kondenzační plynový kotel, která zajišťuje teplo a ořev teplé vody.
Odměna RK ve výši nájmu, jistina ve výši nájmu.
Pokud tedy hledáte čisté býdlení, byt který vám nabízí solidní dispozici i prostor kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce. Bez domácích mazlíčků.
Pokud mi budete posílat email s žádostí o zkontaktování, ideální pro rychlou moji odezvu bude pokud do emailu napíšete i něco o sobě, než že jen odešlete předvyplněný formulář typu – prosím zkontaktujte mě zajimá mě víc informací.
Děkuji
Martin Socha
realitní makléř

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 46 m 2 v Pardubicích, byt 2+kk 46 m 2 Pardubice

Říjen 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.