Pronájem bytu 1+kk v Brně Židenicích, byt 1+kk Brno – Vinohrady

Cena: 10 500 Kč, V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk v obci Brno-město, katastrální území Židenice, část obce Vinohrady. Volný od 1.9.2022. Nabízený byt má výměru 33m² a je situován v 7. podlaží ve 12ti podlažním panelovém domě s novým výtahem.
Do bytu se vstupuje předsíní(7m²) s místem na úložné prostory. Odtud lze pokračovat do koupelny(3m²), na wc(1m²) a pokoje(22m²) s kuchyňským koutem. Ohřev vody a vytápění je centrální pro celý dům. Byt bude ke dni předání vyklizený. Zůstává kuchyňská linka se sporákem a troubou, lednice, mikrovlná trouba a sanitární zařízení.
Energie se neplatí zálohově ale částka 2500Kč/měsíc je konečná. Celkový měsíční nájem vč. energií je tedy 10.500Kč. Při podpisu nájemní smlouvy bude požadována jistina ve výši jednoho měsíčního nájmu vč. energií. Po skončení nájmu bez dluhů a poškození bytu se tato částka nájemci v plné výši vrací. Provize realitní kanceláře je stějně tak jeden měsíční nájem vč. energií.
UPOZORŇUJEME, že po každém zájemci o prohlídku bude vyžadováno vyplnění základního dotazníku pro zájemce o nájem. Bez vyplněného dotazníku není prohlídka možná.
Pro více informací, zájmu o prohlídku nebo v případě nejasností volejte níže uvedeného makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk v Brně Židenicích, byt 1+kk Brno – Vinohrady

Srpen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.