Pronájem bytu 1+kk 34 m² Horoměřice

Cena: 14 000 Kč, Příjemný byt 1+kk s balkonem a parkováním, 10 minut na metro A. Chcete žít na dosah přírody, v čistém novém bytě s balkonem, mít v dobré dostupnosti metro A (Bořislavka autobusem 10 minut) a v ceně nájmu i parkovací místo? Potom je tu pro vás tato atraktivní nabídka hezkého bytu v Rezidenci Velká Brána v Horoměřicích.

Příjemný byt se nachází v moderním domě s výtahem a je orientovaný do vnitrobloku. Vlastní balkon (6 m2) poskytuje po celou sezónu odpočinkový prostor. Navíc máte zajištěné také parkovací místo pár metrů od budovy.

Vkusný interiér je vybaven kuchyňským koutem s myčkou i ledničkou, ventilací, roletami na oknech a velkou vestavěnou skříní v chodbě, jinak je nezařízený. K bytu patří i sklep. Z hlediska energetických nákladů je nemovitost zařazena do kategorie B – Velmi úsporná.

Samotná Rezidence je oceněným architektonickým projektem. Lokalita spojuje kvalitní bydlení s atmosférou venkova s veškerým zázemím v místě (škola, školka, zdravotnická zařízení, obchody, služby) a s velmi dobrou dosažitelností Prahy – autobusem metro A 10 minut, autem letiště Ruzyně 8 minut, Suchdol 3 minuty, Dejvice (Kulaťák) 10 minut.

Cena: měsíční nájemné 14.000 Kč (včetně parkovacího stání) + poplatky 4.000 Kč, jistota 20.000 Kč a provize. Vhodné pro 1-2 osoby. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. K nastěhování od 1.8.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 34 m² Horoměřice

Květen 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.