Pronájem bytu 1+1 35 m² Ivančice

Cena: 10 850 Kč, Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+1 o velikosti 35 m, který se nachází na ulici Okružní v Ivančicích.

Byt je nabízen částečně vybavený. Vybavení zahrnuje kuchyňskou linku se spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), pračka, komoda v předsíni. Dispozice bytu zahrnuje chodbu, obývací pokoj s přístupem na balkon, kuchyň, koupelnu a samostatné WC. Byt je dobře udržovaný a je k dispozici ihned, vhodný maximálně pro dvě osoby.

K bytu náleží také balkon a sklep, což poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby.

Náklady na elektrickou energii jsou převedeny na nájemníka. Měsíční nájem činí 10.850 Kč, k tomu je třeba připočítat 2.350 Kč za služby jako je teplo, studená a teplá voda a přibližně 500 Kč za elektrickou energii, kterou si nájemník může dle spotřeby upravit.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 13.200 Kč, provize RK je 11.000,- Kč + DPH (21%).

Výhodou pro nájemníky je možnost připojení k internetu prostřednictvím optického kabelu, což zajišťuje rychlý a spolehlivý přístup k internetu. Internetové služby si zájemce zřizuje sám.

Majitel si vyhrazuje právo na výběr nájemníka – ověřujeme veškeré registry.

Ivančice jsou městem, které nabízí kompletní spektrum občanské vybavenosti. K dispozici zde jsou školy a školky pro vzdělávání našich nejmenších, rozmanité obchody pro každodenní nákupy, bankovní instituce pro finanční služby, pošta pro komunikaci a zásilky, zdravotnická zařízení včetně nemocnice pro případné lékařské potřeby, stejně jako ordinace zubařů a lékařů pro udržení dobrého zdraví. Ivančice tak představují ideální místo pro život s vysokou úrovní služeb a zařízení.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře níže.
Do 48 hodin vás bude kontaktovat náš realitní makléř Tomáš Pospíšil, který vám poskytne veškeré potřebné informace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 35 m² Ivančice

Únor 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.