Pronájem bytu 1+1 26 m2 Seifertova, Jihlava

Cena: 10 250 Kč, Start do samostatného života s plným komfortem? Začínáte budovat kariéru a chcete se osamostatnit? Nebo jdete do Jihlavy za prací? Pak pro takové týpky na startovní čáře máme připraveno unikátní bydlení.
Jedná se o nové byty 1 + 1 a 1+kk v kompletně zrekonstruovaném domě blízko centra města. Byty jsou plně vybavené (nová kuchyňská linka se spotřebiči a nový nábytek včetně dvoulůžka) a jsou řízeny prostřednictvím chytré domácnosti. Na fotografiích chybí v lince elektrická trouba, která bude v nejbližších dnech nainstalovaná. Topení je elektrické podlahové, ohřev vody je elektrickým bojlerem. K domu patří pěkná zahrada, využitelná nájemníky pro relax a odpočinek.
Celkem je v domě 8 bytů (23 m² – 29 m²) – 4 v přízemí a stejné 4 v prvním patře. Přestože se byty teprve dokončují, je polovina bytů již zamluvena. Aktuálně tedy jsou k pronájmu 3 byty v přízemí a 1 byt v patře.
Je vyžadována kauce ve výši 15.000,- Kč. K uvedené ceně je třeba připočítat zálohy na spotřebované energie.
Byty v patře jsou k dispozici od 15. 10. 2020, byty v přízemí o měsíc později. Přijďte se podívat, stojí to za to.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 26 m2 Seifertova, Jihlava

Říjen 10th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.