Pronájem, byt 3+kk 49 m2, Česká Lípa

Cena: 9 200 Kč, Nabídka pronájmu bytu 3+kk o ploše 49 m 2 nacházející se 2 NP bytového domu v Dubické ul. v České Lípě. Byt je částečně vybaven nábytkem. V bytě je kuchyňský kout, tři pokoje a sociální zařízení. Majitel poskytne ubytování pracujícím osobám, nutno doložit pracovní smlouvu a bezdlužnost. K bytu náleží jedno parkovací místo na oploceném parkovišti u domu.
Byt má vlastní elektroměr a vodoměr, spotřeba plynu bude vyúčtována dle podlahové plochy. Zálohy na elektrickou energii, vodné a stočné a spotřebu plynu budou vypočítány v závislosti na počtu osob v bytě.
Majitel požaduje vratnou jistotu (kauci) ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize pro RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné uhradit první nájemné a vratnou kauci v hotovosti.
V bytovém domě je celkem devět bytů různých velikostí. Doporučujeme osobní prohlídku, kde je možné výběr bytu ještě upřesnit.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, byt 3+kk 49 m2, Česká Lípa

Listopad 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.