Prodej zemědělského prostoru 180 m² Tetčice

Cena: 10 990 000 Kč, Cenu uvádíme včetně provize, právního servisu a poplatků.
Nabízíme vám k prodeji rodinný dům mimořádně velkorysých dispozic, vhodný pro zřízení turisticky zaměřené ekofarmy, případně pro jiné podnikatelské využití (možnost rozšíření na několik bytových jednotek, technické místnosti, garáž, hospodářské přístavky), s rozlehlou zatravněnou zahradou bezprostředně sousedící s lesem, v jižní části Tetčic.
Obytná a technická část domu uzavírají přední dvůr s širokým průjezdem z ulice, hospodářské přístavky a garáž jsou otevřeny do zadního dvora, na který navazuje mírně svažitá zahrada.
Dispozice obytné části (180 m2 přibližné užitné plochy)
byt 2+1: veranda 2x 5,8 m, koupelna 3,5 x 1,4 m, 1. pokoj 4 x 4 m, 2. pokoj 4 x 4 m, kuchyň vzniklá zaslepením vstupní chodby 1,4 x 4 m.
byt 3+1: veranda 7,4 x 2 m, kuchyň 3,5 x 4,2 m, koupelna 2,5 x 1,5 m, WC 1 x 0,9 m, jídelna 4 x 4,8 m, 1. pokoj 4 x 4 m, 2. pokoj 4 x 3,5 m, 3. pokoj 4 x 4 m, chodba 4 x 1,8 m, komora 4 x 1,5 m, chodba 6 x 1,5 m
další obytný prostor o celkové výměře cca 20 m2.
Nad celou obytnou a technickou částí je pochozí vysoká půda, vhodná k vestavbě dalších místností i bytových jednotek.
Zachovalá stavba je přízemní na kamenných základech, silné stěny jsou ze smíšeného zdiva kámen – cihla, střešní krovy dřevěné, krytina bobrovka, částečně eternit. Okna dřevěná dvojitá špaletová, dveře dřevěné. Dům má vlastní štítové zdi.
Je připojen na veřejnou vodu a kanalizaci, elektřinu (rozvodná skříň byla měněna před několika lety a v bytě 2+1 je elektřina vedena v mědi), plyn. Ústřední vytápění a ohřev vody zajišťují 2 kombinované plynové kotle.
Jedinečná je poloha nemovitosti: dům je oproti uliční linii posunutý od silnice a oddělený zatravněným obecním prostranstvím. Zahrada končí u lesa, přes který vedou stezky na turisticky oblíbený vrch Bučín.
V Tetčicích žije 1150 obyvatel, je zde základní i mateřská škola, obchod, hotel, restaurace, pošta.
Do Brna je to 15 minut jízdy.
Pomůžeme s vyřízením hypotéky či podnikatelského úvěru.
Energetický průkaz budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
Přiložený půdorys je pouze orientační.
Pro více informací nebo prohlídku kdykoli zavolejte. Těšíme se na vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělského prostoru 180 m² Tetčice

Duben 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.