Prodej zemědělské usedlosti 300 m² Struhařov

Cena: 7 000 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi usedlosti v obci Struhařov, část obce Bořeňovice. Usedlost má celkem 2 603 m². Její součástí je historické stavení, které zahrnuje obytnou část o dispozici 4+1, stáje, sklep a rozlehlou půdu. Další budova, která je postavená v druhé polovině minulého století, je přízemní dům o dispozici 2+1. Poslední budovou je garáž. Pozemek je možné rozdělit na dvě části, a to oddělením stavebního pozemku, který nyní slouží jako sad, o výměře 1 243 m². Všechny budovy jsou určené k rekonstrukci.
Objekt je napojený na elektřinu (220/380) a obecní vodovod. Na pozemku je pak studna a septik.
Územní plán obce zařadil část pozemku s budovami do lokality BVo – plochy bydlení v rodinných domech – venkovské s ochranným režimem – zástavba původních rodinných domů o převažujícím obdélném půdorysu, kompozičně hodnotných s hospodářským zázemím v zadním traktu. Je umožněno jedno podlaží a podkroví, lze tedy využít i velmi půdní prostory. Sad, který je možné samostatně využít pro výstavbu, se nachází v území BV – plochy bydlení v rodinných domech – venkovské. Umožňuje dvě nadzemní podlaží + podkroví. Kompletní územně plánovací informaci zašleme na vyžádání.
Bořeňovice, které jsou součástí obce Struhařov na Benešovsku, jsou vzdálené 11 km od sjezdu č. 41 dálnice D1 a 8 km od Benešova, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost.
O vsi je první historický záznam z roku 1205. V roce 2009 zde bylo evidováno 58 adres. Objekt stojí v centru, nedaleko najdeme mnoho rybníků, lesů a památek.
Zajímavostí nabízené nemovitosti je nález úlomků středověké kamnářské keramiky ve dvoře objektu. Lokalita byla zdokumentována pracovníky Muzea Podblanicka, jedná se o jediný archeologický nález z goticko – renezančního a renezančního období.
V případě zájmu zašleme virtuální prohlídku.
Zájemci o financování rádi vyřídíme hypoteční úvěr za nejvýhodnějších podmínek, případně financování bez prokazování příjmů. Ev. číslo: 25927.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 300 m² Struhařov

Prosinec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.