Prodej zahrady 935 m² Bludovice

Cena: 790 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí zahradu o celkové ploše 935 m2 se samostatně stojící dvoupodlažní chatkou – dřevostavbou o zastavěné ploše 12 m2. Nově možnost napojení na pitnou vodu a elektřinu.

Dle územního plánu města je pozemek zařazen v kategorii BL-Z16, zemědělské – zahrady – ZZ, viz. fotodokumentace. Na pozemku možnost situovat dvoupodlažní stavbu o zastavěné ploše do 40 m2. Případně také stavbu rodinného domu při dodržení koeficientu zastavitelnosti 30% plochy pozemku, za podmínky vlastního napojení na veřejný zdroj pitné vody, který je nutno vést přes pozemky cizího vlastníka ze vzdálenosti cca 200 m.

Chata je postavená na betonovém základu s izolací proti zemní vlhkosti, dřevěné obvodové nosné konstrukce (OSB desky), stropy dřevěné s rovným podhledem. Dřevěný střešní krov, krytý dřevěnými šablonami uloženými na dřevěném bednění, krytý asfaltovými střešními pásy. PVC a plechové klempířské konstrukce. Betonové podlahy v přízemí, v podkroví dřevěné fošny. Okna plastová dvojsklo. Elektroinstalace v mědi. Na stavbě prováděna průběžná údržba.

Dispozice:
1. v 1.NP místnost se vstupem do podkroví,
2. v podkroví menší místnost určená pro odpočinek a k přespání.

Dva pozemky o celkové ploše 935 m2:
– Plně oplocené pozemky obehnané drátěným pletivem využívané jako zahrada osázená ovocnými (3 x třešeň, 3 x líska, 2 x ořešák, 3 x jabloň, 1 x broskvoň, vinná réva) a okrasnými dřevinami. Udržovaná zahrada většinově odstíněná od okolí vzrostlými dřevinami nabízí více možností pro relaxaci a odpočinek, stejně tak možnosti realizovat se při pěstování ovoce a zeleniny.

Vedlejší stavby:
Na pozemcích se dále nachází příprava na pergolu před chatou, dřevěná kůlna a dvě vydatné nádrže na užitkovou vodu.

Bludovice jsou městskou částí Havířova, poblíž obcí Těrlicko a obcemi Žermanice, Bruzovice a Kaňovice. Bludovice leží mezi dvěma vodními díly, a to Žermanickou a Těrlickou vodní nádrží, proto nabízí také mnoho příležitostí k turistickým výletům a trávení volného času. Samotná nemovitost leží v okrajové zástavbě obce.

Finanční poradenství zajistíme zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 935 m² Bludovice

Březen 16th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.