Prodej zahrady 647 m2 s chatou 32 m2, vodovod, elektřina, jímka, Praha – Hloubětín

Cena: 6 790 000 Kč, Nabízíme k prodeji oplocený pozemek 679 m2, s chatou 32 m2 a pergolou 32 m2, zaveden vodovod, elektřina, jímka; v původně zahrádkářské kolonii, v klidné lokalitě Prahy- Hloubětína.
Pozemek se nachází v lokalitě rodinných domků v kombinaci se zahradami a chatovou oblastí. Na pozemku je funkční chata k celoročnímu bydlení, která má dva pokoje, obytnou kuchyň, sprchový kout, splachovací WC a je vybavena kuchyňskou linkou, dvouvařičem, krbovými kamny, elektrickým průtokovým bojlerem, pračkou, ledničkou, skříní, postelemi s úložným prostorem. Zahrada je udržována, s ovocnými stromy. Parkování je možné na pozemku.
Dopravní dostupnost cca 10 minut od pozemku, MHD Bus, metro B Rajská Zahrada, vlak (probíhá výstavba dalšího vlakového terminálu) . Veškerá občanská vybavenost v dojezdové vzdálenosti do 10min (poliklinika, pošta, supermarkety, plavecký bazén, školy, školky, lékárny), obchodní centrum Černý Most, Hornbach, Sconto a další.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Doporučujeme prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 647 m2 s chatou 32 m2, vodovod, elektřina, jímka, Praha – Hloubětín

Červen 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.