Prodej zahrady 495 m² Javorník

Cena: 490 000 Kč, Hledáte tiché a slunné místo spojené s přírodou k odpočinku nebo rekreaci kousek od Rychlebských hor? Jedno takové krásné místo pro vás máme a to pár minut od centra města.

Realitní kancelář, Jesenická realitní nabízí k prodeji zahradu ve městě Javorník v okrese Jeseník.

Zahrada má celkovou plochu 495 m2 a v územním plánu leží v lokalitě RZ – Plochy rekreace, kde je hlavním využití rekreace se zahradnickou činností.
Na pozemku je dovoleno postavit zahradní chatu k rekreaci do maximální výšky zástavby nepřesáhne 1 podlaží + podkroví a zastavěnou plochu do 16 m2.

Na pozemku je zahradní chata k víkendovému pobytu, její technický stav je dobrý. Pozemek je oplocený až na stranu od lesa, tam oplocení instalované nebylo, protože zahrada sousedí hned s lesem a celé místo působí velice příjemně. Díky tomu si místo určitě zamilují milovníci divoké přírody, milovníci zahrady a milovníci relaxace a odpočinku.

Na pozemku nejsou žádné sítě, ale elektřina se může nainstalovat z 15 metrů vzdáleného rozvaděče který leží hned u pozemku. Přírodní čistou vodu můžete čerpat z lesní studny , která je hned na hranici pozemku. Příjezdová cesta k pozemku vede z hlavní silnice. Parkování je zajištěno u pozemku.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 495 m² Javorník

Únor 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.