Prodej zahrady 373 m 2 , Mírov, okr. Šumperk

Cena: 399 000 Kč, Nabízím k prodeji zahradu o výměře 373 m 2 v obci Mírov, nedaleko Mohelnice v okrese Šumperk. Zahrada je obdélníkového tvaru a nachází se v zahrádkářské kolonii za uzamykatelnou bránou.
Na pozemku byla nedávno postavena chatka z dřevotřískových desek a plechovou střechou. V chatce je k dispozici kuchyňská linka a stůl se židlemi. Osvětlení chatky je světly se solárním nabíjením. Obecní voda i elektrická energie jsou k dispozici do 10 m od hranice pozemku, cca 30 m od chatky. Přes pozemek je vedena síť kanalizace. Pozemek je částečně oplocený.
Zahrada je zatravněná, vhodná k osázení ovocnými stromy a keři, k zahrádkaření nebo jen tak k relaxaci, grilování a trávení volného času v přírodě s výhledy do krajiny.
Překrásné okolí, lesy, možnost výletů do přírody, cykloturistika, houbaření. V obci je rybník s ubytováním a restaurací Starý mlýn s možností odchytu pstruhů a kaprů a také koupaliště, nachází se zde Obecní úřad, pošta, MŠ+ZŠ, hospůdka, obchod je v obci Krchleby (3 km). Mírov je vzdálený 7 km od města Mohelnice, 11 km od Loštic (Muzeum Olomouckých tvarůžků a prodejna), 40 km je od Olomouce a 15 km od Zábřeha. V okolí je spousta výletních cílů a zajímavostí, lyžařských středisek atd.
Zavolejte a sjednejte si včas termín prohlídky, kde Vám sdělím bližší informace!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 373 m 2 , Mírov, okr. Šumperk

Srpen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.