Prodej vinařství se třemi vinnými sklepy * Hustopeče u Brna

Cena: 0 Kč, Nabízíme k prodeji atraktivní areál vinařství Turhandl* v Hustopečích, jehož součástí je budova vinařství a soustava habánských sklepů, vše na pozemku 587 m 2 , s malým vinohradem. Užitná plocha budovy je 217 m 2 , užitná plocha sklepů je 250 m 2 .
Velkoryse řešená dvoupodlažní budova vinařství, s výraznými střešními okny, je vystavěna nad třemi širokými chodbami propojenými sklepy, přičemž degustační sklep se sklepními boxy a archivem vína je ozdobou celého sklepního trojlodí.
V přízemí budovy je stylová degustační místnost s historickým vinařským lisem (posezení pro 30 osob) a nad druhým sklepem je funkční lisovna a místo pro prodej a expedici vína. Ve 2. patře decentně vyzdobená vinárna (posezení až pro 70 osob), s barem, menší kuchyní, toaletami, kanceláří a skladovým zázemím. Z vinárny lze vyjít přes terasu k vinohradu.
Objekt je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, plyn a elektřina mají samostatné přípojky. V celé budově se topí plynovým kotlem.
Koupě této nemovitosti nabízí řadu variant využití. Pro vinaře – zvýšení kapacity vlastního vinařství a možnost přesunu do atraktivní oblasti ve vinařské uličce, varianta přestavby 2.NP na 4-6 pokojů, také přístavba apartmánů nad třetím sklepem, atd. Pro developery – např. možnost přestavby objektu na tři samostatné apartmánové vinařské domy (nad každým sklepem jeden). Pro firmy pak vybudování prestižních prostor pro obchodní jednání.
Na pozemcích nad vinařstvím, chráněných od blízké dálnice odhlučňovací stěnou, lze ponechat stávající vinohrad, nebo místo něj vybudovat parkovací místa pro hosty, přístupná po obecní komunikací za pozemkem.
Město Hustopeče leží v samém srdci jižní Moravy mezi Brnem a Břeclaví, pár kilometrů od Pálavy a mikulovské oblasti. Dostupnost ze všech částí Čech, Moravy i Slovenska usnadňuje Hustopeče těsně míjející dálnice D2.
V případě zájmu nás kontaktujte, podáme Vám více informací, zajistíme prohlídku a pomůžeme Vám s financováním.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vinařství se třemi vinnými sklepy * Hustopeče u Brna

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.