Prodej velikého domku ( 390 m 2 , 4+2) v obcí Třebestovice s plochou pozemku (1112 m 2 )

Cena: 10 400 000 Kč, Exkluzivně vám nabízíme moderní bydlení v charismatickém domě v původní podobě, po kompletní rekonstrukci architektem, s moderními prvky příjemného života ( krb, teplá dlažba). K dispozici je také velký půdní prostor se základem pro další obytný prostor s malou koupelnou. Při dokončení vzniknou dvě bytové jednotky. Součástí nemovitosti je velká samostatná garáž včetně vinného sklípku, prostor pro saunu s vlastním komínem, a dalších použivatelných přístřešků. Součástí domu je i technická místnost s prostorem pro dílnu. Výborná dojezdová vzdálenost do Prahy . Dálnice D11 20 minut na Černý Most, vlak s pravidelným intervalem každou hodinu do Prahy (55min.na Masarykovo nádraží). V okolí je velmi hustá síť cyklostezek, velmi dobrá dostupnost do Kerska ( nejen na houby), ale i do Poděbrad, Nymburka, atd..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej velikého domku ( 390 m 2 , 4+2) v obcí Třebestovice s plochou pozemku (1112 m 2 )

Duben 21st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.