Prodej stavebního pozemku ve Vratimově 733 m 2 , Stavební pozemek Vratimov – K Hájence

Cena: 3 176 400 Kč, Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 733 m 2 s již vybudovanou základovou deskou. Parcela se nachází v klidné a krásné lokalitě v obci Horní Datyně – Vratimov u Ostravy. Pozemek a základová deska je přípravou pro rodinný dům o velikosti 4+1. Plánovaný dům má čtyři samostatné pokoje, z toho je v jednom z nich bude vestavěná šatna. Kuchyně otevřená s obývacím pokojem a vstupem na terasu. Koupelna s vanou a sprchovým koutem, 2x toaleta. Vstup do domu je zajištěn jak hlavním vchodem, tak i přes garáž, která je součástí stavby domu. První pevnou část kupní ceny tvoří pozemek včetně inženýrských sítí, 1/8 příjezdové komunikace, základové desky, geodetické práce, projektové dokumentace včetně stavebního povolení, retenční nádrže na pozemku, napojení na veřejnou kanalizaci. Výstavba byla již zahájena. Celkem k prodeji tři stavební parcely včetně základové desky. Na koupi pozemku a výstavby domu je možnost odpočtu DPH.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku ve Vratimově 733 m 2 , Stavební pozemek Vratimov – K Hájence

Květen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.