Prodej stavebního pozemku Pardubice – Doubravice

Cena: 4 490 000 Kč, Pozemek se nachází v okrajové klidné části obce Doubravice. Výměra je 578 m 2 . Pozemek je zasíťovaný – elektřina, vodovod, kanalizace. Dobrá přístupová cesta , chodníky, parkovací stání, Územním plánem je určený pro individuální výstavbu rodinného domu předměstského typu – dvě obytná podlaží (přízemí a obytné podkroví). V okolí se realizuje výstavba patrových typových dřevostaveb.
Pozemek se nachází na místě bývalého statku a zahradnictví, v bezprostřední blízkosti přírodní památky U Pohránovského rybníka, který je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku nebo vyjížďky na koni. Pouhých 100 m od pozemku najdete nově otevřené Centrum tenisu a plážového volejbalu, dále pak dětské a sportovní hřiště a restauraci. Okolí nabízí mnoho sportovních, relaxačních i rekreačních možností.
Veškerá občanská vybavenost je dostupná v Doubravicích, Ohrazenicích nebo v Pardubicích. Velkou výhodou této lokality je snadná dostupnost centra Pardubic MHD. V sousedních Ohrazenicích najdete školu a školku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku Pardubice – Doubravice

Květen 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.