Prodej stavebního pozemku 958 m2, vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, optický kabel, Mirošovice

Cena: 8 200 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek 958 m2, včetně inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, optický kabel), pro bydlení, Mirošovice (okres Praha-východ), ul. Hlavní
Pozemek se nachází ve velmi klidné části malebné obce Mirošovice.
Na krásném, mírně svažitém pozemku s pěkným výhledem na klidnou obec jsou veškeré inženýrské sítě včetně přípojky plynu a optického kabelu. Možná zastavěnost tohoto opravdu pěkného pozemku je 30%. Součástí je březový háječek s kvalitními a vzrostlými stromy a větší kameny viz. foto (možné využití na budoucí zahradě). V přímém okolí se nachází cyklostezka a udržovaný štičí rybník.
V obci Mirošovice se nachází mateřská školka, škola, obecní úřad, restaurace, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, čerpací stanice a další potřebná vybavenost.
Výborná dostupnost do Prahy – autem po D1 (cca 15 minut), vlakem na Hlavní nádraží (40 minut, tarifní pásmo 2), do Benešova – autem (10 minut), vlakem (20 minut).
Velmi rád Vám pozemek představím osobně a doporučuji si udělat čas na klidnou a delší procházku po zajímavém okolí.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku 958 m2, vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, optický kabel, Mirošovice

Červenec 25th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.