Prodej stavebního pozemku 886 m2 Na Jamech, Řevnice

Cena: 6 166 661 Kč, Když poznáte Řevnice, jinde nechcete bydlet více! Tady je ta pravá pohoda, tady se to bydlí. A můžete i vy. V přírodě a přitom na dosah Prahy – na jedné straně zelené Brdy, kam se vydáte na kole nebo pěšky, v zimě nazujete běžky (po značené běžkařské trase). Z druhé strany láká Český kras, opravdu plný krás – na výlet do historie na blízký Karlštejn nebo můžete “objevit Ameriku”, a to hned 2x – obdivované lomy Velká a Malá Amerika jsou kousek od vás. Na dosah klidná Berounka, podél níž se vine okouzlující cyklo-bruslostezka.

Krásný pozemek pro výstavbu RD o výměře 886 m2 v klidné rezidenční zástavbě s rodinnými vilkami i zahradami leží blízko centra a 5 min chůze od vlakové stanice (brzy jen 2 min chůze díky plánované zkratce dle ÚP). Na pozemku je zahradní chatka o rozloze 48m2 se zavedenou elektřinou, vlastní studna (aktuálně využívaná jako užitková) a vzrostlé stromy a keře. Kompletní IS jsou vedeny na hranici pozemku, ten je přístupný po asfaltové komunikaci, která je slepá. Majitel si v případě více zájemců vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Město je oblíbeným místem k životu již od začátku 19.století – z té doby pochází např. novobarokní fara, Grandhotel nebo zajímavé vily, vše od řevnického architekta Eduarda Sochora. Tradice kvalitní architektury trvá dodnes – v r.2019 byl bytový komplex Corso Pod Lipami oceněn Národní cenou za architekturu. Obec má kompletní občanskou vybavenost a dokonce místní pivovar, kde se vaří nejen klasické ležáky a speciály, ale také čajové pivo – můžete ochutnat. Řevnice mají rovněž skvělou dostupnost do Prahy, jak autem, tak i vlakem v rámci PID (30 minut do centra), současně i velmi dobré napojení na blízké dálnice – D4 směr jih, Rakousko, D5 směr západ, Německo.

Zavolejte/napište a přijďte se přesvědčit na vlastní oči o kouzlu tohoto místa, kde může vyrůst váš vysněný dům.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku 886 m2 Na Jamech, Řevnice

Leden 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.