Prodej stavebního pozemku 791 m2, Praha – Klánovice

Cena: 11 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 791 m2 v klidné lokalitě v městské části Praha – Klánovice. Na pozemku je přípojka vodovodu a kanalizace, studna, elektřina v pilíři na hranici pozemku a plynová přípojka v komunikaci vedle pozemku. Výraznou předností pozemku je, že lze okamžitě zahájit výstavbu rodinného domu. Součástí ceny je projektová dokumentace s platným stavebním povolením do 8/2022 k výstavbě přízemního rodinného domu 4+kk. V rámci změny stavby před dokončením je možná i případná změna vnitřní dispozice (např. 5+kk).
Stavební pozemek se nachází ve velice klidné rezidenční lokalitě s množstvím vzrostlé zeleně. Okolní zástavbu tvoří letní vily, rodinné domy nebo zahradní domky. Klánovice patří mezi vyhledávané lokality především díky klidu a rozsáhlým zalesněným plochám v bezprostředním okolí. Výraznou dominantou je především přírodní rezervace – největší pražský les Vidrholec. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně sportovišť, hřišť, MŠ, ZŠ (i česko-anglická), střední škola, pošta, obchody, zdravotní středisko, lékárna, kino, restaurace, kavárny, koupaliště atd. Přímý spoj vlakem za 22 min do centra Prahy (Masarykovo nádraží) s intervalem 15min.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku 791 m2, Praha – Klánovice

Duben 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.