Prodej stavebního pozemku 1 140 m2 v obci Bystřice – Drachkov, okr. Benešov

Cena: 3 990 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 1 140 m2, elektřina na pozemku, Bystřice – Drachkov, okr. Benešov.
Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1 140m2 je složený ze dvou parcel, ležících hned vedle sebe a nachází se v obci Drachkov – Bystřice v okrese Benešov, asi 45 km od Prahy.
Pozemek leží ve středu obce, hned u obecní komunikace, čímž je zajištěný bezproblémový příjezd na pozemek, a to i v zimě. V současné době je hotový projekt pro připojení na elektřinu, vše je již zaplacené a v průběhu letošního roku by měla být elektřina k dispozici. Na pozemku se nachází stará studna bez dokumentace, kterou lze obnovit a dále využívat. Odpady se budou muset řešit jímkou, případně ČOV. V obci není vodovod ani kanalizace.
Občanskou vybavenost naleznete v 6km vzdálené Bystřici a nebo v 11km vzdáleném okresním městě Benešov. V okolí je spousta lesů a cyklostezek nebo vodní nádrž Slapy, a to vše nabízí spoustu míst ke sportování, výletům i relaxaci.
Doporučujeme prohlídku a rádi Vám zároveň na tuto nemovitost pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku 1 140 m2 v obci Bystřice – Drachkov, okr. Benešov

Duben 8th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.