Prodej, stavební pozemek, Kašina Hora, okres Písek

Cena: 3 580 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení o celkové ploše 2272m², nacházející se v části obce Kašina Hora, obce Záhoří, v okrese Písek. Tento atraktivní pozemek se nachází na okraji obce nedaleko rekreační oblasti přehrady Orlík, což poskytuje ideální příležitost pro relaxaci a rekreační aktivity.
Pozemek je situován v klidné lokalitě a je obklopen přírodou. Na pozemek je sjezd přímo z asfaltové málo frekventované vozovky. Díky blízkosti silnice a autobusové zastávky je zajištěna snadná dostupnost veškeré dopravy.
Na pozemek jsou přivedeny tyto inženýrské sítě – elektrický sloupek, vrt na pitnou vodu. Kanalizace není. Je to možné řešit vícekomorovým septikem nebo domácí čističkou.
Tento pozemek nabízí široké možnosti využití a je ideální pro stavbu rodinného domu pro trvalé bydlení nebo rekreaci. Jeho prostorná plocha poskytuje dostatek prostoru i pro zahradu, venkovní posezení apod.
Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Váš zájem a rádi Vám poskytneme další informace či domluvíme termín prohlídky.
Občanská vybavenost je v obci Záhoří (2 km) nebo ve městě Písek (10 km).
S financováním pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, stavební pozemek, Kašina Hora, okres Písek

Únor 3rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.