Prodej, stavební pozemek, 601m2, Benátky nad Jizerou

Cena: 3 185 300 Kč, Naše pozemky jsou dostupné ve velikostech od 600 m 2 do 1 000 m 2 , splňují všechny potřebné regulativy z dané Studie a jsou ideální pro stavbu rodinného domu dle vašich představ a požadavků.
Jedná se o skvělou lokalitu pro budoucí obyvatele. Síť supermarketů zajistí dostupnost potravin a dalšího zboží, sportoviště nabídnou možnost aktivního vyžití a školy poskytnou vzdělání. Základní zdravotnictví je důležitou službou, která je snadno dostupná pro všechny občany. Krásné okolí s cyklostezkami pak přiláká mnoho lidí, kteří si chtějí užít aktivní odpočinek a krásnou přírodu.
Součástí projektu bude také dětské hřiště, menší restaurace, obchod se základními potravinami a službami, což bude jistě přínosem pro budoucí obyvatele.
Financování začíná rezervací vlastními prostředky ve výši 700 000 Kč. Základní cenu za pozemek bez infrastruktury můžete řešit pomocí hypotéky, což je půjčka zajištěná nemovitostí.
Již bylo vydáno stavební povolení na vybudování infrastruktury a ukončení, to znamená kolaudace sítí a možný začátek výstavby rodinného bude možný na jaře 2025.
Do té doby máte dostatek času na plánování a designování projektu domu. Můžete spolupracovat s námi, diskutovat o požadavcích a případných změnách, které by jste chtěli provést. Je vhodné během této doby vytvořit různé návrhy a koncepty, které budou reflektovat vaše potřeby a představy.
Jsme připraveni pomoci s usazením domu na pozemku dle platných předpisů a doporučení realizační firmy. Usazení domu je důležitým krokem v procesu výstavby, který přispívá k stabilitě a bezpečnosti stavby.
Tato nabídka se týká vlastního bydlení v lokalitě, která je blízko Prahy, Mladé Boleslavi a Liberce. Díky dobré dostupnosti do těchto tří měst je to ideální řešení pro ty, kteří by chtěli žít v klidné lokalitě, ale současně mít dobrou dostupnost do důležitých center.
Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ten správný dům podle vašich potřeb a možností. Máme širokou nabídku domů v různých velikostech, takže si můžete být jisti, že najdeme něco, co vám vyhovuje. Nejprve bychom rádi zjistili, jaké jsou vaše preference a požadavky. Máte nějaký konkrétní rozpočet, který bychom měli respektovat? Jaká velikost domu vám vyhovuje? A jsou tu ještě nějaké další specifické požadavky, které bychom měli vzít v úvahu?
Dejte nám prosím vědět, jaký je váš harmonogram a zda máte nějaký konkrétní termín pro zahájení hledání domu. Můžeme s vámi domluvit schůzku, abychom si mohli vzájemně povídat o vašich potřebách a navrhnout nejlepší možnosti.
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem domu a těšíme se na spolupráci s vámi.
Na nákup tohoto pozemku poskytujeme AKČNÍ SLEVU ve výši 420 700 Kč. Původní cena 3 606 000 Kč, NYNÍ 3 185 300 Kč.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, stavební pozemek, 601m2, Benátky nad Jizerou

Červen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.