Prodej stavební parcely 963 m² Příchovice

Cena: 4 280 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej krásného stavebního pozemku v Příchovicích u Přeštic! Máme pro vás 963 m² půdy s nádherným výhledem na město Přeštice, nacházející se na okraji oblíbené obce v lokalitě Pod Ticholovcem. Příjezd po nové asfaltové komunikaci která bude v dohledné době hotová. Všechny potřebné sítě, od elektřiny po obecní vodu, jsou již na hranici pozemku. A co víc, můžete začít žádat o stavební povolení téměř okamžitě!

Tato jedinečná nabídka zahrnuje až 28 stavebních parcel pro rodinné domy. Navíc nabízíme tento pozemek za výhodnou cenu 4 465 Kč/m², což je skvělá příležitost ve srovnání s místními cenami 5 000 Kč/m². Územní plán umožňuje stavbu dvou nadzemních podlaží a podkroví s celkovou zastavitelností až 40 % plochy.

Výhodná poloha vám umožní být za 2 minuty v Přešticích a za 15 minut v Plzni. Přijďte si prohlédnout tento pohádkový pozemek a začněte plánovat svůj nový domov. Kontaktujte našeho makléře pro více informací! Ev. číslo: 31055.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 963 m² Příchovice

Duben 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.