Prodej stavební parcely 959 m² Žebrák

Cena: 4 690 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Žebrák. Jedná se o jižně orientovanou proluku v nové zástavbě rodinných domů, několik minut chůze od centra obce.

Pozemek je v územním plánu obce v ploše čistého bydlení – rezidentního – funkční zóna d). Hlavním využitím je bydlení, samostatné rodinné domy s maximální výškou 2 nadzemní podlaží + podkroví v dosavadním charakteru zástavby. Maximální možná plocha zastavění je velmi velká, činí 50% z plochy pozemku. Kompletní územně plánovací informaci zašleme na vyžádání. Lze využít připojení na všechny sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace). Přístup po dokončené zkolaudované komunikaci, ke které má pozemek zřízené věcné břemeno užívání. Na pozemek bylo již v minulosti vydáno stavební povolení, které nebylo využito.

Obec Žebrák je díky dobré občanské vybavenosti, blízkosti přírody a perfektní dopravní dostupnosti (sjezd 34 z dálnice D5) ideálním místem pro Vaše bydlení. V obci je možné využít základní i mateřskou školu, několik ordinací lékařů, kulturní dům, obchody, poštu, sportovní halu. Občanskou vybavenost doplňuje blízká obec Hořovice, např. nemocnicí a aquaparkem. Obec má vlastní stavební úřad. Milovníci přírody a památek budou spokojeni s blízkostí Křivoklátských i Brdských lesů, hradu Točník, zříceniny Žebrák a dalších zajímavých míst.

V případě Vašeho zájmu Vám vyřídíme financování za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 26189.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 959 m² Žebrák

Květen 19th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.