Prodej stavební parcely 955 m² Kácov

Cena: 2 678 500 Kč, Nabízíme stavební pozemek o výměře 955 m² v obci Kácov, který je obklopen krásnou přírodou a řekou Sázavou, jen cca 30 min autem na metro C Opatov.

Klidná lokalita na okraji obce s pěkným výhledem, v Územním plánu (studie Farářství) ozn. Bi – pro výstavbu rodinných domů o dvou nadzemních podlaží a podkroví, s maximální zastavěnou plochou 25 % z plochy parcely a minimálně 60% plochy zeleně.
Nová el rozpojovací skříň cca 120 m od pozemku, v plánu obce je prodloužení vodovodu a kanalizace v ulici K Farářství, ale je možno vybudovat vlastní studnu a ČOV, jako už stávající stavebníci.
Podmínkou stavebního povolení je dohoda obce s vlastníky pozemků, ohledně vyřešení nové komunikace k jednotlivým pozemkům.

Ideální, turisty vyhledávaná a lukrativní lokalita Posázaví, cyklostezky a krásné procházky v přilehlých lesích, nebo kolem řeky Sázavy, známý golfový resort Panorama s 27 jamkami, tenisové kurty, půjčovna kol a lodí, barokní zámek Kácov a pivovar Hubertus.
V obci je školka, škola, dětský a praktický lékař, obchody a pošta.
Zruč nad Sázavou do 10 min, metro C Opatov 30 min, vlak a bus do Prahy za necelé 2h dle spoje.
Dobrá investice, s hypotékou pomůžeme – zařídíme. Ev. číslo: 647838.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 955 m² Kácov

Červenec 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.