Prodej stavební parcely 946 m² Chmelná

Cena: 2 838 000 Kč, Prodej hezkého pozemku o velikosti 946 m2 pro stavbu rodinného domu, obec Chmelná, okres Benešov. Nájezd na dálnici D1 (exit 49) je 13 km od vsi.

Obec Chmelná leží v kouzelné krajině Podblanicka, kousek od bájné hory Blaník. Zdejší harmonická krajina je malebná pahorkatina s mozaikou krásných lesů, polí a luk, s remízky, kamenitými stráněmi a alejemi, protkaná potoky a rybníky. Prostě bydlení v klidu a čistém životním prostředí.

Stavební pozemek je přibližně 18,4 metrů široký a 66 metrů dlouhý. Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace. Pozemek je ze tří stan oploceny a sousedí s pozemkem, kde je uskladněný materiál a prázdné nádrže (viz foto), nejedná se však o nic nebezpečného. Nehezký pohled tímto směrem vyřeší pěkný živý plot nebo zeď.

Je možné zastavět většinu pozemku, 33 % pozemku musí zůstat zeleň. Budoucí rodinný dům může mít přízemí a obytné podkroví, podmínka je sedlová střecha. Na pozemku je možné postavit i stavbu pro služby nebo nerušící výrobu či skladování.

Na pozemku je studna 17 m hluboká s 12 m vody. Je již zaplacen poplatek na zavedení elektřiny na pozemek. Vodovod a kanalizace je kousek od pozemku, připojení pozemku je již předjednáno. Plyn v obci není.

V obci žije 153 obyvatel, katastrální území obce má rozlohu 2,40 km2. V obci je kulturní dům, dětské, hasičské a fotbalové hřiště, možnost koupání v nedalekém rybníku. Do obce jezdí autobus. Ve vzdálenosti 9 km severozápadně leží město Vlašim s množstvím nákupních center, obchodů a služeb.

Pozemek je možné financovat hypotékou, kterou Vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 946 m² Chmelná

Prosinec 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.