Prodej stavební parcely 895 m² Olešnice

Cena: 1 090 000 Kč, Nabízíme k prodeji stavební parcelu o rozloze 895 m², situovanou v klidné části obce v lokalitě Buková u Nových Hradů.
Pozemek o velikosti 895 m² představuje ideální místo pro realizaci vašeho snu o vlastním rodinném domě nebo rekreační chalupě. Voda a elektrika jsou vedeny na hranici pozemku. Odpad je v obci řešen septikem nebo jímkou. V plánu obce je vybudování čističky odpadních vod a napojení na veřejnou kanalizaci. V obci se nachází hostinec. V nedaleké Olešnici (cca 3 km) je základní škola, školka, hostinec a pošta. V městech Trhové Sviny (8 km) a Nové Hrady (10 km) je veškerá občanská vybavenost.
Buková je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, spojení s přírodou a zároveň chtějí být v dosahu kulturních a historických památek regionu. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a případné dotazy. Ev. číslo: 31222.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 895 m² Olešnice

Duben 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.