Prodej stavební parcely 7028 m², Omlenice

Cena: 3 500 000 Kč, Nabízíme k prodeji jedinečný pozemek pro bydlení 7028m2 v malebné části obce Omlenice, okres Český Krumlov. Tento atraktivní pozemek je skutečným klenotem mezi pozemky, kde zažijete závratný výhled na okolní krajinu. Při vstupu na tento majestátní pozemek si okamžitě uvědomíte, že jste dorazili na místo, které je něčím výjimečným. Jedná se o stavební pozemek o rozloze 7028m2 s možností okamžité výstavby RD, který Vám poskytne dostatek prostoru pro soukromí a relaxaci ve svém vlastním ráji. Okolní příroda a soukromí vytvářejí malebné prostředí, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Navíc, díky svému strategickému umístění, budete mít neomezený přístup k okouzlujícím přírodním rezervacím. Pozemek je mírně svažitý, obdélníkového tvaru o výměře cca 157m x 45m, s celkovou výměrou 7028 m2. Přístup je zajištěn z nově budované komunikace. Na parcelu jsou zavedené inženýrské sítě: voda a elektřina. Kanalizace v obci není, tudíž se zde bude řešit „čistička“. Jedná se o stavební pozemek s možností okamžité výstavby RD, pro území platí následující regulativy a podmínky:
• Zastavitelnost pozemku max 15 % – do zastavěných ploch se počítají nadzemní stavební objekty. Rovněž se zde zastavitelnost vypočítává ze zastavitelné plochy 1800m2 zbytek parcely se nenachází v zastavitelné části obce.
• Výška zástavby – jednopodlažní s podkrovím – podsklepení staveb je přípustné. Nezapomeňte, že tato nemovitost nabízí také závratný výhled na okolní krajinu. Každé ráno se můžete probudit s úchvatným panoramatem a každý večer si vychutnat nádherný západ slunce. To vše vám připomene, že jste skutečně doma v ráji. Pokud jste jedním z těch, kteří hledají vysokou úroveň soukromí a exkluzivity, tato nemovitost je pro vás. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 7028 m², Omlenice

Říjen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.