Exkluzivně – Prodej bytu 6+1/B/S/G, OV, 401 m2, Praha 6 – Vokovice, ul. Nad Bořislavkou

Cena: 12 999 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 6+1/B/S/G, OV, 124 m2, 43 m2 sklep, Praha 6 – Vokovice, ul. Nad Bořislavkou.
Velký byt se zahradou se nachází mezi Ořechovkou a ZŠ Na Dlouhém lánu, přímo pod zahradnictvím Chládek. Obývací pokoj je orientován na východní stranu, část pokojů má okna na jih a na západ. Bytová jednotka je situována v prvním zvýšeném podlaží a v suterénu s okny na jih. Nyní je rozdělena jednoduše odstranitelnou příčkou pro babičku a rodinu s dětmi v poměru 2+kk a 3+1. Okna jsou plastová, na podlahách zachovalé parkety. K bytu náleží velký sklep, prádelna a sušárna, které nyní slouží jako kotelny pro obě generace zvlášť. Po širokém schodišti vyjdete hlavním vchodem na udržovanou zahradu s posezením, které k bytu náleží plotem vymezená polovina. Oblast je známá jako klidná rezidenční vilová čtvrť v Praze 6 navazující na Hradčany, propojující historii, kulturu a zeleň.
Výpadovkou Evropská je spojení na letiště a dálniční uzly – Slaný, Karlovy Vary, Plzeň. Školy a školky jsou dostupné pěšky a bezpečně. Nové OC Bořislavka, vzdálené 4 min. chůze, přímo propojené se stanicí metra, nabízí veškeré služby na jednom místě a odpůrci globalizace vyrazí za malými obchůdky, pizzeriemi, hospůdkami na Kladenskou, nebo starou Ořechovku. 1,5 km vzdálené Vítězné náměstí, tedy Kulaťák, nabízí komunitní setkání s živou hudbou a farmářskými trhy, malé vinárny s výstavami obrazů a stovky obchůdků až dolů ke Stromovce. Od domu přes Hanspaulku je to 10 minut do Šárky. Komfort dodá 300 m vzdálená poliklinika a 3 lékárny. O víkendu je veřejné bruslení na stadionu Hvězda v sousední ulici.
Zajistíme zdarma výhodnou hypotéku v nejkratším termínu.
Prohlídku realizujeme v řádu hodin bez čekání.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivně – Prodej bytu 6+1/B/S/G, OV, 401 m2, Praha 6 – Vokovice, ul. Nad Bořislavkou

Říjen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.