Prodej stavební parcely 636 m² Vendryně

Cena: 850 000 Kč, Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku pro bydlení v atraktivní lokalitě Vendryně, okres Frýdek – Místek. Jedná se o dva pozemky, jeden z nich veden jako orná půda pro vybudování příjezdové cesty o velikosti 116m2 a zahradu o velikosti 520m2, který poskytuje dostatek prostoru pro stavbu Vašeho vysněného domova v klidné části obce. Pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu typu bungalov, ale také menšího rodinného domu do patra. Pozemek je ze tří stran oplocený, povolení stavby RD na pozemku již schváleno stavebním úřadem. Přípojky elektřiny, plynu, kanalizace a vody u hranice pozemku.
Tato klidná obec a okolí je ideální pro ty, kteří hledají harmonii a klid ve spojení s krásnou přírodou a s dobrou občanskou dostupností v nadstandardní úrovni, včetně silnic a dálnic, Ostrava do 30 minut, Frýdek – Místek do 15 minut jízdy autem , mateřské školy i základní školy se nachází v příjemné pěší i dojezdové vzdálenosti do několika minut. Pozemek se nachází cca 500m od centra Vendryně a nabízí v blízkém okolí veškerou občanskou vybavenost, sportovní areál Vitality, kde naleznete sportovní multifunkční halu, tenisové kurty, bazén, dvě dětské hřiště, dále labyrint, restaurace, obchody, potraviny, hotel a další ubytovací zařízení, pošta, lékárna, pekárna, minizoo, čerpací stanice, obchod s nábytkem, muzea, obecní úřad, peřeje a jez Olše, skálu Belko, stavebniny, centrum volného času a mnoho dalšího, tato krajina a okolí doslova vybízí ke sportovním a turistickým aktivitám a uchvátí Vás. Obec je nedaleko Polských a Slovenských hranic pro milovníky nákupů a cestování.
Pro bližší informace a sjednání osobní schůzky s prohlídkou mě neváhejte kontaktovat.
V případě zájmu Vám poradíme a pomůžeme s financováním a klidně i dále, až třeba po stavbu rodinného domu od A do Z.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 636 m² Vendryně

Duben 11th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.